تبلیغات
UFO-Alien - پاسخ به نظر ات
تصاویر و فیلم و مبا حث یو فو

پاسخ به نظر ات

نویسنده :محسن منصوری
تاریخ:چهارشنبه 11 دی 1387-07:43 ب.ظ

 
   پاسخ به نظر ات  
    

جمعه 6 دی1387 ساعت: 3:28 توسط:امین
سلام آقای منصوری مطالب جالبی در مورد آتلانتیس و مثلث برمودا داری، میخواستم بدونم مطالبی در مورد ارتباط لمورین ها و آتلانتیسی ها با موجودات فضایی یا موجودات غیر ارگانیک که تعدادشون هم کم نیست در اختیار دارید یا نه ؟ در مورد سیارکی که چند وقت پیش به مریخ برخورد کرده و 3 یا 4 بهمن گردوغبار حاصل از انهدام آن به زمین میرسه و خطر نابودی زمین رو تهدید میکنه چیزی شنیده یا در مورد اشعه های پر قدرت گاما که داره به سمت زمین میاد و امکان نابودی لایه ازن هست خبری داری که ناسا اعلام کرده کاری از دستش برنمیاد و از همه درخواست کمک کرده مخصوصا سیستم هایی که با متافیزیک در ارتباطن ؟؟؟؟؟
منتظر تبادل اطلاعات با شما هستم


سلا م

د وست ار جمند بر ای من با عث  خو شحالی است تا از معلو مات شما استفا ده کنم  بر ای تبا دل نظر ات پیشنهاد می کنم به تالار گفتمان وبلا گ بیا ئید تا با هم در مورد مسا ئل مر بو طه و مورد علا قه شما تبا دل اطلا عات کنیم .
بر ای دستیابی به اطلا عات بیشتر در مرود لموریا و آتالا نتیس و نقش مو جو دات بیگانه با این تمد نها به این قسمت بر وید :

http://www.ufo-alien.com/post/category/13

در این قسمت اطلا عاتی در این مورد هست

ولی در مورد بر خورد سیارک با مر یخ من از بر خورد چیزی نشنیده ام ولی می دانم دهم اسفند همین سال این احتمال و جود دارد .در مورد اشعه های پر قدر ت گا ما هم این مختص امر وز بشر و این سیاره نیست بلکه هر  چند وقت  احتمال  این اتفاق بر ای زمین و جود دارد  .

از لحاظ فلسفی  و اعتقا ی بنده معتقدم تا بشر به سر منز ل رستگاری دست نیا بد  اتفا ق نا بو دی این سیاره و بشر نمی افتد ... زیاد نگرا ن نا بودی بشر نبا شید ما نا ظر انی از ابتد ای خلقتمان داشته ایم و داریم (( مثلا :ما جرا  ی شهاب سنگ تو نسکا ی رو سیه.وو..))

در مورد اشعه گا ما آخر ین خبر ی که من دارم :
در 19 مارس (29 اسفند) 2008 ساعت 2:13 بامداد ، ماهواره سویفت ناسا انفجاری را در صورت فلکی گاوچران آشکار ساخت و به مدت 15 ثانیه ، این انفجار آنقدر درخشان شد که در آسمانی تاریک با چشم غیر مسلح قابل رویت بود.همچنین برای چند دقیقه GRB یک میلیون برابر درخشندگی کل کهکشان راه شیری را داشت و قدر ظاهری آن 5.3 بود.این ستاره در حال مرگ(GRB) در فاصله 7.5 میلیارد سال نوری قرار دارد و اختر شناسان می گویند علت چنین درخشندگی قابل توجهی قرار گرفتن فورانها در راستای دید ما در زمین است.
 

در مورداشعه های گا ما  دیوید بوروس، سرگروه تیم تلسکوپ پرتو ایکس سویفت می گوید::"اگر چنین اتفاقی در کهکشان راه شیری رخ دهد ، ما در خطر خواهیم بود چرا که گفته شده اگر یک انفجار پرتو گاما به سمت زمین و در نزدیکی ما روی دهد ، با تاثیرگزاری بر روی اتمسفر زمین ، چیزی شبیه یک زمستان هسته ای ایجاد خواهد نمود.ما به این امیدوار هستیم که معتقدیم هیچ ستاره ای در کهکشانمان وجود ندارد که بتواند یک انفجار پرتو گاما تولید کند!"

اگر اطلا عات دیگر ی دارید بسیار  خو شحال مشم تا استفا ده کنیم

یکشنبه 1 دی1387 ساعت: 20:57         توسط:نادر

با سلام

 چرا فکر نمیکنید که این طرحها ی منظم(طر ح های مزار ع گندم ) که تعدادشان رو به افزایش است در حقیقت

 یک شوخی هنرمندانه و گرافیکی برای جلب توجه عامه مردم است.مگر چند نفر واقعا

 از نزدیک این مزارع را دیدن؟ از کجا معلوم که این کارها برای جلب توریسم نباشد؟

 

سلا م

 دوست عزیز از ابر از محبتتان نسبت به وبلا گ بنده بسیار متشکرم

در مورد طر ح های دوایر گندم اخبار   این طر حها هر چند چند وقت یکبار از نقا ط مختلف دنیا مخا بره می گرد ند و از لحا ظ بعد مسا فت بسیار با هم تفا وت دارند ولی از لحاظ طر یقه ترسیم و استفا ده از اصول هندسی مشتر کند و بسیار دقیق و اغلب  کا ملا به صور ت اتفا قی ودر طول یک شب اتفا ق می افتد . اغلب این طر حها در منا طق اتفا ق می افتند که در حال محا فظت اند حتی در بعضی مو اقع در منا طقی کنار را دیو تلسکو پ ای بسیار حساس و دو لتی این اتفا قات افتا ده اسنت که هما نطور که می دانیذد مرا قبت در این اما کن بسیار با لا است و احتمال فعا لیتهای شبا نه گرو ه های خا ص و متقلب در این منا طق بسیار غیر محتمل است  ....

در پایه تو جیه و تو ضیح این ر و یداد ها افر ادی نیز هما نند شما این تصا ویر را زا ئیده دست بشری و تقلب فر ض کرده اند و بر آن آشد ند تا تصا ویر مشا به ای را ایجا د کنند ولی

این اشخاص  مو فق شدند تصا ویری بسیار ابتد ائی و سا دهای را خلق کنند که حاصل درو محصول گندم و... در ناقا ط خاص بود و صد البته با زمانی بسیار بیشتر از طول یک شب و با این تفا وت که در نور  روز این کار انجام شد و تصا ویر بسیار ساده و در حد و اقعا بچگا نه بود و این در  حالی است که در تصا ویر ایجا د شده تو سط عو امل نا شنا س(فر ا زمینی یا ...) سا قه های  گند م خم شده اند و و به صورتی به نظر می رسند که تحت فشار فو ق العا دهای بو ده اند و در بیشتر منا طق اثر ات را دیو اکتیو ضعیف در این منا طق کشف شده است .

به هر حال نظر شما محترم است و از ابر از نظر تتان بسیار سپاس گذارم و از شما دعو ت  می کنم بر ای اد امه مبا حث و تبا دل افکار به تالار گفتمان وبلا گ بیا ئید تا از نظر ات شما استفا ده کنیم بسیار متشکرم موفق با شید

منصوری

آدرس تالار گفتمان : 

http://ufoalien.mihanbb.com

 نوع مطلب : نظرات و پیشنهادات 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر