تبلیغات
UFO-Alien - جنجال ۲۰۱۲ و پایان دنیا!!!
تصاویر و فیلم و مبا حث یو فو

جنجال ۲۰۱۲ و پایان دنیا!!!

نویسنده :محسن منصوری
تاریخ:دوشنبه 28 اردیبهشت 1388-01:08 ق.ظ


بیگا نگان و دروغ ها

در ۵۰ سال اخیر گروهها و فرقه های زیادی تاسیس شده اند که همه ادعا می کنند از طرف موجودات فضایی با آنها تماس گرفته شده و می شود.این موجودات فضایی خود را تحت نامها و القاب متنوعی معرفی می کنند و هر کدام ادعا دارند که جواب سوالات بشر در دست آنهاست.
یکی از اولین جنجالها که شاید پدران ما به خوبی به یاد بیاورند این بود که می گفتند دنیا قرار است در سال ۱۹۵۴ به پایان برسد.
مردم بسیاری فریب این دروغها را خوردند و آنطور که مادر خود من به یاد دارد هزاران انسان دست به خودکشی زدند چون از مواجهه با پایان دنیا می ترسیدند!
در سال ۱۹۵۴ موجودی از عالم غیب تحت عنوان نام اشتر Ashtar
با متخصان و استادان دانشگاهها تماس گرفت و اعلام کرد که دنیا در ۲۱ دسامبر ۱۹۵۴ به پایان خواهد رسید و مردم زمین همگی هلاک خواهند شد مگر کسانی که به جناب اشتر ایمان بیاورند و کارهایی را که او می گوید انجام دهند.سال ۱۹۵۴ گذشت و هیچ اتفاقی نیفتاد به جز خودکشی های فراوان و پیروان اشتر همچنان کورکورانه منتظر او بودند. جناب اشتر دوباره تماس گرفت و گفت که تغییراتی در برنامه ی زمین به وجود آمده بوده که ایشان خبر نداشته است و این بار به طور حتم دنیا در ۲۴ دسامبر ۱۹۶۷ تمام خواهد شد!
شاید برایتان سوال باشد که چگونه موجودی فضایی و یا موجودی از عالم غیب با مردم تماس می گیرد.چیزهایی را که در مورد اجنه گفته بودم به یاد می آورید؟ مطالب خیلی بیشتری هم هست که در اینجا باید گفته شود.
ایجاد ارتباط از چندین طریق صورت می گیرد:
۱-در خواب
۲-در زمانی بین خواب و بیداری
۳-از طریق تله پاتی و رسانیدن امواج به ذهن شما (بدون اینکه خبر داشته باشید)
۴-از طریق تخته های اویجا Ouija (تخته های سحر آمیزی که نظیرش را در فیلم جومانجی دیده اید.)
۵-از طریق افراد خاصی که یه صورت مدیوم و به اصطلاح کانالChannel پیامها را از این موجودات دریافت کرده و به دیگران می رسانند.
در سال ۱۹۶۷ اشتر (که خودش را فرمانده ی نیروهای الهی در آسمانها معرفی می کند) از طریق تخته های اویجا (جومانجی) با هزاران و میلیونها مردم زمین حرف زد. واقعه ای به این ترسناکی و عجیب و غریبی همه را به این باور رسانید که دنیا واقعا رو به پایان است!
وقتی باز هیچ اتفاقی نیفتاد - اشتر اعلام کرد که زمان نابودی قطعی این کره در سال ۱۹۸۳ خواهد بود!!!
۱۹۸۳ هم گذشت و کسانی که به امید پایان دنیا پیش پیش خودشان را کشتند و یا هر کار خلاف و گناهی که بود انجام دادند-فقط به ضرر خودشان کار کردند.
پس از آن همه به یاد دارید که گفتند بر اساس پیش بینی های نوستر آداموس - در سال ۲۰۰۰کره ی زمین به جنگ و ویرانی می افتد و تمام قاره ها به زیر آب می روند و همه ی ساکنان زمین کشته می شوند!
جنجال ۲۰۱۲ تا حدود زیادی به همین جنجالهای دروغین شباهت دارد اما بسیار پیشرفته تر و خطرناک تر است. خطرناک از این نظر که مردم بسیاری فریب این دورغها را خواهند خورد.
برای بررسی دروغ ۲۰۱۲(آنطور که من نام گذاری اش کرده ام) باید ابتدا کمی از انواع این موجودات فضایی و اهدافشان برایتان بگویم.
نژادهایی که آنها نام می برند از ۱۵۰ نوع هم تجاوز می کند که نمی توان به همه ی آنها اشاره کرد اما ناچارم کسانی را که نقش فعال در ساخت و پرداخت دروغ ۲۰۱۲ بازی می کنند را معرفی کنم:
۱-پلی آدیان Pleiadians : موجوداتی هستند که علنا با بسیاری از زمینیان تماس گرفته اند و خودشان را اجداد اولیه ی ما معرفی می کنند .آنها در مجموعه ستاره ای به همین نام (پلی آد) در سیارات مختلف زندگی می کنند.به گفته ی خودشان نیت خیر نسبت به مردم زمین دارند اما به گفته ی سایر موجودات فضایی فقط در صدد استعمار زمین هستند!
 کتابهای فراوانی در مورد آنها نوشته و چاپ شده که همگی حاوی اطلاعات متضاد و متناقض می باشند.
۲-اشتر Ashtar Command : اشتر صرفا نام یک نفر است که خودش را فرمانده ی کل کهکشان راه شیری معرفی می کند و به گفته ی خودش نیروهایش در اتمسفر زمین مستقر هستند و تمامی سیارات و ساکنان کهکشان راه شیری مطیعان او هستند.
اشتر در برخی کتابها به خودش را پسر عیسی معرف می کند.پسری که در عالم غیر مادی آفریده شده و هرگز شکل انسانی نداشته است. در سایر تله پاتی ها خودش را همکار و زیر دست عیسی معرفی می کند و می گوید که عیسی فرمانده ی کهکشان راه شیری است! همچنین عیسی را پسر خدا معرفی کرده و حتی اعلام می کند که خدا پسرهای زیادی دارد!!! به عیر از عیسی! ( استغفرالله)
 اشتر شکل ثابت و مشخصی ندارد و چندین نقاشی کاملا متفاوت از او موجود است.
۳-گری ها Greys : (خاکستری ها) که معروفترین شکل موجودات فضایی هستند و بسیاری از آدم رباییها و دستکاریهای ژنتیکی و شبیه سازی انسان Cloning را به آنها نسبت می دهند. گری ها تا به حال تماس مستقیم با انسانها نداشته اند و هیچ مدرکی برای اثبات وجود آنها نیست.جکومتهایی مثل آمریکا می گویند که این موجودات از نور فراری هستند و در تونلهایی در زیر زمین زندگی می کنند و قصد تسخیر زمین را دارند!

۴-آندرومدایی ها Andromedans : مردم کهکشان آندرومدا که خودشان را قدیمی ترین نژاد بشری در جهان معرفی می کنند و با چندین نفر تماس گرفته و اطلاعاتی را در مورد جیات روی سیارات منظومه شمسی و آزمایشات مخفی دولت آمریکا داده اند.آندرو مدایی ها وجود برخی از موجوات فضایی مثل اشتر را رد می کنند و موجودات سیاره ی نیبیرو را مردمی بد نیت معرفی می کنند.هیچ نشانی و یا مدرکی از وجود آنها به عیر از گفته های افراد دارای تماس با آنها و جود ندارد.

۵- نیبیروها Nibiruans : مردم سیاره ی نیبیرو هستند که در سالهای اخیر جنجالهای فراوانی را به راه انداخته اند.هزاران نفر روی زمین خودشان را از مردم نیبیرو معرفی می کنند که ماموریت دارند مردم زمین را آگاه کنند و به آنها کمک کنند که وجود خالقین خود را بپذیرند! بله! نیبیروها خود را خالقین بشر معرفی می کنند. به گفته ی آنها و طبق کتیبه هایی که از تمدن سومر ترجمه شده است - مردم نیبیرو وارد زمین شدند و از طریق آزمایشات ژنتیکی - نوع جدیدی انسان را تولید کردند.خالق این انسان مردی بود به نام انلیل Enlil که برادر انکی Enki دشمن انسانها است(همان شیطان و یا مار تورات).قصه تا جایی پیش می رود که آنها ادعا می کنند که این خدا نبوده که با پیامبران الهی تماس گرفته بلکه آنها بوده اند که افرادی مثل ابراهیم و نوح و موسی را به دلیل شباهت ژنتیکی شان با نیبیروها و هوش بالا انتخاب کردند تا انسانها را هدایت کنند!!! آنها خود را مسئول ایجاد طوفان بزرگ (طوفان نوح) معرفی می کنند و می گویند که برای کمک به مخلوقات خود به زمین باز گشته اند!!!
۶-موجودات فضایی که با کلاود ورهیلن Claude Vorhilon تماس گرفتند از این هم فراتر رفته اند!! آنها خودشان را یهوه ( نام خدا به زبان عبری در تورات) و خودشان را الله و خودشان را خالقین اصلی انسان معرفی می کنند.کسی آنها را ندیده به جز موسس فرقه س مشهور بی خدایان ( کافران) که معروف به رائل Rael است. نام این فرقه ی رائلیسم است و شاید باور نکنید اگر بفهمید که روز به روز هواداران بیشتری پیدا می کند و در تمامی کشورهای دنیا از جمله ایران-عربستان-بحرین-امارات و ...که کشورهای اسلامی هستند نماینده دارد و هر روز افراد بیشتری به این فرقه می پیوندند.
به گفته ی خود رائل - موجودات فضایی به نام الوهیم Elohim با او در دامنه ی کوهی تماس گرفتند و خود را خالقین انسان معرفی کردند و به او ماموریت دادند تا مردم را به دین جدید در بیاورد.لازم به ذکر است که نام الوهیم بارها در تورات استفاده شده است و اشاره به موجوداتی با پوست درخشنده که از آسمان به زمین نرول کردند می کند(می تواند همان شیطان و پیروانش باشند).
نام الوهیم در بسیاری از کتیبه های باستانی و کتب پیش از میلاد به وفور به چشم می خورد و از نظر تاریخی وجود آنها اثبات شده است.مگر اینکه کل تاریخ را دسیسه بدانیم که آنهم وجود سایر افراد تاریخی را زیر سوال برده ایم. اما مسئله این است که اصلا کسانی به این نام به این فرد تماس نگرفته اند و این نقشه ای از پیش طرح ریزی شده است برای حمله به ادیان الهی مخصوصا اسلام. و یا اینکه الوهیم واقعا با رائل تماس گرفته اند و هدفشان ایجاد تفرقه و دشمنی در میان مردم است.
من قضاوت درستی یا غلطی و یا عقلانی بودن این گفته ها را به خواننده واگذار می کنم .اما شخصا و با دلایل خواصی که از تحقیقات ۱۰ ساله ام به دست آورده ام - با هیچ یک از اینها موافق نبوده و تاییدشان نمی کنم.اما در جهانی که در آن زندگی می کینم دسیسه های فراوانی در حال وقوع هستند که هدفشان گمراه کردن مردم و از بین بردن ایمان و اعتقاد به خدای یکتا است.هر یک از این موجودات (واقعی یا غیر واقعی) با دادن اطلاعاتی ناشناخته و پیچیده در صدد جلب توجه ما و زیر سوال بردن تاریخ بشریت هستند. و برای بی اثر کردن این اخبار دروغ لازم است که شما بدانید چه در دنیا می گذرد و نقشه از چه قرار است تا مبادا گرفتار این تله ها شوید.
تمامی موجودات نام برده در حالیکه حرفهایی علیه هم می زنند و ایجاد چند دستگی می کنند - بر سر یک حرف با هم توافق دارند و آنهم پایان دنیا در سال ۲۰۱۲ است!! تنها مدرکی که برای حرف خود ارائه می دهند - تقویمی باستانی و نا شناخته از تمدن مایاها Ma yan Calendar است که گزارش می دهد کره ی زمین در سال ۲۰۱۲ به کلی تغییر خواهد کرد و میلیاردها انسان کشته خواهند شد.
این موجودات به همراه بسیاری از همکارانشان از میان مردم- پروژه ای را ایجاد کرده اند به نام پروژه ی صعود به بعد ۴ و ۵ Ascnesion و هزاران کتاب در این باره چاپ شده است. کانالهای رادیویی بسیاری پیامهای این موجودات را به مردم می رسانند از جمله رادیو بی بی سی BBC که برنامه های متنوعی در این باره پخش می کند!
این پیامها روزانه و شبانه از طرف موجوداتی که خود را عیسی - بودا - فرشتگان خدا ( میکاییل - اسرافیل - جبرائیل و هزاران فرشته با نامهای نا آشنا ) به میل باکس ما فرستاده می شود.
اینها را می گویم که وقتی پروژه وسیعا شروع شد - تعجب نکنید ! و فکر نکنید که آخر زمان شده!
بعد از چند وقت افراد زیادی در دنیا و حتی در محل شما و شهر شما خودشان را نماینده معرفی خواهند کرد و پیامهایی که محتوی موارد زیر است به دست شما می رسد:
۱-خدا چند تاست! یکی خالق جهان است و یکی خدای اصلی که خالق جهان به خدای اصلی خیلی نزدیک است.
۲-خدا پسران و دختران زیادی دارد که یکی از آنها عیسی است!
۳-محمد ( منظور حضرت محمد است ) آخرین پیامبر خدا نیست و همه ی ما پیامبران خدا هستیم که برای شما پیام نور و محبت و دوستی آورده ایم.
(این سخنان را دقیقا از روی صدها پیامی که تا به حال از آنها خوانده ام برایتان خلاصه می گویم.)
۴-تناسخ روح اصل دین است.
۵-تمام شما ارواحی هستید که قبلا روی سیارات دیگری زندگی کرده اید و بارها مرده و متولد می شوید تا به کمال برسید و قادر به درک خدا شوید!
۶- خوابهای عجیب و قریبی که از موجودات فضایی و یا زندگیهای گذشته ی خود می بینید همه اثبات می کند که ما راست می گوییم!
۷-کتاب قرآن هیچ دستوری برای تکامل روحی به شما نمی دهد و برای همین است که ما آمده ایم تا شما را راهنمایی کنیم.
۸-اگر به ما توسل کنید و مدیتیشن و دستورات ما را رعایت کنید - خیلی زود به قدرتهای خارق العاده دست پیدا می کنید.
۹-همه ی شما در پیشگاه خدا برابر نیستید
۱۰-بهشت و جهنمی وجود ندارد و اینها همه دروغ است!
۱۱-اگر به ما بپیوندید عمر جاودانی پیدا می کنید و مرگ به سراغ شما نخواهد آمد.
۱۲-اگر به ما ایمان بیاورید - در زمان نابودی زمین سفینه های ما شما را نجات خواهند داد در حالیکه سایرین را رها می کنیم تا بمیرند.
۱۳-موجوداتی در مرکز زمین زندگی می کنند که غیر فیزیکی هستند و همگی شیطانی بوده سبب جن زدگی شما می شوند.
و هزاران نکته ی کفر آمیز دیگر در این نامه ها و کتابها به چشم می خورند که البته با زبانی چرب گفته شده و بسیار فریبنده هستند.
[برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه ی صعود به آرشیو ماه گذشته رجوع کنید لطفا.)
منظور از صعود - بالا رفتن سرعت چرخش و لرزش الکترونها و اتمهای موجود در جهان ما و بدن ما است که به ما قابلیتهایی مثل طی طریق- پرواز- تله پاتی-سفرهای فضایی-طول عمر بالا و ..می دهد.
توجه داشته باشید که همه ی مردان و زنان مومن خدا در تمام زمانها قادر به انجام این کارها هستند و بوده اند..تمام عرفا و مردان دانش که ما آنها را با کرامت و قدرتهای خاص می دانیم به این صعود روحی و جسمی دست پیدا کرده بودند. مثلا کسی اینجا خوابیده اما در همان زمان در مکه در حال طواف خانه خدا است و آشنایانش او را در مکه می بینند - در حالیکه در همان زمان در منزلش هم هست. ( منظور از صعود این است) صعود به ابعاد بالاتر روحی و جسمی است و هیچ ربطی به زمان مشخصی و یا کمک افراد خاصی ندارد.
در طول تحقیقاتم متوجه شدم که بسیاری از محققان خدا پرست و مومن از دین مسیحیت - به کلی به جنگ این دروغ ها رفته اند و راز آنها را با استفاده از کدهای رمزی مکاشفات یوحنا فاش کرده اند.
راز آنها این است که تمامی این موجودات که خود را از عالم غیب و به اسم عیسی و بودا و میکاییل و جبراییل معرفی می کنند و این پیامهای دروغ را می دهند - همگی از قوم اجنه و پیروان شیطان هستند و در واقع همان ضد مسیح هستند که به نام و اسم مسیح ظهور می کنند.برای مثال کسی که خودش را با نام ساناندا Sananda و همان عیسی معرفی می کند یکی از کثیفترین اجنه است.
همیشه به یاد داشته باشید که پایان دنیا وقتی است که هیچ کس انتظار آن را ندارد و همه آن را انکار می کنند.
همچنین ظهور عیسی و حضرت مهدی و نجات دهنده - زمانی اتفاق می افتد که اکثریت مردم زمین وجود منجی را رد می کنند و مسلمانان حتی دیگر نمی دانند که واژه ی الله و اکبر چه هست و از کجا آمده است.(طبق نشانی های ظهور منجی که حضرت رسول فرمودند.) بنابر این تا زمانیکه همه او را به یاد دارند و صدایش می زنند او طهور نمی کند زیرا که زمان ظهور وقتی است که هیچ کس او را نمی خواند و از ظلم زمین به ستوه آمده است.
آنهایی هم که فکر می کنند اگر میزان جرم و جنایت را بالا ببرند - ظهور را تسریع می کنند بهتر است بدانند که همه ی اعمال بشر از پیش در کتاب ازلی خدا به ثبت رسیده و حساب همه چیز دقیق شده است و هیچ چیز نمی تواند در روند سرنوشت و زمان عذاب الهی تغییری ایجاد کند.

     نویسنده مقاله:نا م ستعا ر kakarostam  بر گر فته از ایر ان بلا گ
   نوع مطلب : مقاله و تحقیق 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
can i buy viagra at a chemist
یکشنبه 19 خرداد 1398 04:09 ب.ظ

WOW just what I was looking for. Came here by searching for %meta_keyword%
generic viagra 50mg canada
شنبه 18 خرداد 1398 07:06 ب.ظ

Hello There. I found your blog using msn. This is a really well written article. I'll make sure to bookmark it and come back to read more of your useful info. Thanks for the post. I will definitely comeback.
cialis usa
دوشنبه 12 فروردین 1398 06:53 ب.ظ
bfxgmhqk var köper jag tadalafil http://cialissom.com/ cheap cialis daily [url=http://cialissom.com/]cheap cialis online pharmacy[/url] tadalafil interazione altri farmaci
مهیار
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388 01:22 ق.ظ
سلام
مطالب جالبی دارید
خسته نباشید

فقط با رنک بالای 3 سه تبادل میکنم
مرکز دانلود برنامه وکرک
http://www.tafrihi.ir

اخباربازیگران هالیوود وایران
http://blog.tafrihi.com

حتما رنکتان را چک کنید
-----------------
اینها با رنک 1به بالا یا بازدید 100تا در روز

جدیدترین عکس های خنده دار
http://fun.tafrihi.com

جدیدترین اس ام اس
http://sms.tafrihi.com

حتما اول لینک ما را قرار دهید وبعد ایمیل کنید
خبر بدید
-------------------------
همچنین با وبلاگهایی که تازه شروع به کار کردند یاهر رنک وبازدیدی دارندواگر لینک www.tafrihi.com رو با نام
بهترین سایت تفریحی برای جوانان ایرانی
بگذارند دراین قسمت
http://www.tafrihi.com/list/
که به معرفی سایت ها ووبلاگها میپردازیم وبازدید خوبی هم از گوگل دارند ورنک2 دارد شمارا دراینجا معرفی میکنیم

اگر میخواهید لینکتان در قسمت معرفی سایتها قرار بگیرید حتما لینک مارا به همین عنوان قرارداده ودر ایمیل اعلام کنید که برای قسمت معرفی در لینک معرفی سایت ها

----------------------

یک چند تا لینک جالب به شما معرفی میکنم اگر دوستان داشتید توی قسمت لینک های روزانه خود معرفی کنید

دوغ غنی شده با طعم سوسک(عکس)
http://fun.tafrihi.com/2009/05/pic_dogh_sosk_tafrihi.php

خرس پاندا داشتیم، اما ســگ پانـــدا؟
http://fun.tafrihi.com/2009/05/pandadog_tafrihi.php

فتوكاتورهای سینمایی، ورزشی،فرهنگی و غیره‌ای!
http://fun.tafrihi.com/2009/05/photocator_cinema.php

کاریکاتوری زیبا از علی دایی وافشین قطبی
http://fun.tafrihi.com/2009/05/caricaturedaiighotbi.php

عکسهایی از انتخاب ملکه زیبایی ایالت کالیفرنیا آمریکا
http://fun.tafrihi.com/2009/05/best_woman_california_2009.php

نقاشی های 3 بعدی
http://fun.tafrihi.com/2009/05/3d_pic_new.php

فوتوکاتوری از تاثیرات افسانه جومونگ بر فیلم های ایرانی
http://jumong.tafrihi.com/2009/05/fotocatoure37654sevom_jumong.php

Bae Soo Bin سایونگ در افسانه جومونگ
http://jumong.tafrihi.com/2009/05/bae_soo_bin.php

امیدوارم خوشت بیاد وبگذارید

www.tafrihi.com
-------------------
موفق باشید
خداحافظ
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر